Професійна танцівниця, інстуктор танців, засновник стилю Erotic Tribal, співзасновник Школи  TRIBALDance Art School у Львові.

З 2014 року є членом Міжнародного Танцювального Ради при ЮНЕСКО (CID UNESCO).

Проводжу заняття у групах та індивідуальні заняття. Маю великий сценічний досвід, багаторазова  учасниця змагань , концертів  та фестивалів у сольному виконанні, а також з  учнями. Відвідую  майстер-класи відомих викладачів  із закордону. Займалась також вивченням  індійських танців, стрип пластики, pole dance. Практикую йогу, що позитивно впливає на заняття танцями і дає можливість свідомого підходу до розвитку свого тіла.

Erotic Tribal Fusion - новий напрямок у трайблі, що виник в результаті  мого прагнення представити жінку в новому образі. Це суміш трайбл фьюжену і елементів стрип пластики. Поєднання цих стилів танцю викликає  захоплення. Сильну і розумну, красиву і пластичну, як змія, жінку  гармонійно доповнила  перчинка  в міру відвертої  звабливості.  

Відомо, що танці не лише поліпшують фізичний стан здоров’я і підвищують настрій, вони також є простором для творчості і самовираження, пробуджують інтерес до пізнання нового у житті, сприяють процесу саморозвитку. Кожен вид танцю має культуру та історію і наповнений різними емоціями, переживаннями. Занурюючись у певний танцювальний простір, ми змінюємось зсередини, трансформуємось. Наприклад, стрип пластика дає можливість жінці відчути себе привабливою і бажаною, трайбл – відчути своє архаїчне коріння, співпричетність до первинного початку жінки…

Через розвиток у танцювальному мистецтві я знайшла себе, свій шлях. Жага до самовираження була моїм провідником. Лише сміливість повністю віддатися своїй суті , своїм бажанням, зробить вас по-справжньому щасливим!

нажмите ESC для выхода